מה האופן של קבלת הרכישה?

מוצרים שנרכשו יסופקו לדואר אלקטרוני של הקונה, או יפתחו להורדה לאחר ביצוע התשלום בצורה אוטומטית.

שביעות רצונכם חשובה לנו מאוד! בכל מיקרה של בעיה, פנו אלינו בטופס יצירת הקשר למטה, או במייל - fontboutiq@gmail.com  ונענה בלי נדר בהקדם האפשרי.

איך מפעילים את הפיצ'רים המיוחדים בתוכנה?

אילוסטרטור:פוטושופ:

אינדיזיין:
גשו ל - Window ואז- Type & Table ואז - Character
חלון האופנטייפ באינדיזיין

איף לפתוח את חלון האופנטייפ באינדיזיין


זכויות יוצרים ורישיון שימוש - חשוב לקרוא!

שִׂימוּ ♥:
♥ זכויות היוצרים של הפונטבוטיקים (הפונטים) טיפוסי האות (צורת האותיות) וקבצי הפונטים, שייכים ושמורים לחברת פונטבוטיק בלבד. הלקוח/הקונה מקבל זכות להשתמש בפונטים לצרכיו השונים בהתאם לרישיון שקנה ורישיון השימוש בפונט.

♥ חל איסור לשנות, לעבד, לתרגם, לקמפל, לפרק או לבנות מחדש את הפונטבוטיקים (להלן הפונטים) ואף חל איסור לפתוח את קבצי הפונט בתוכנת עיצוב פונטים לצורך כל שינוי כמתואר לעיל.

♥ הלקוח/ הקונה מתחייב שלא ליצור העתקים של הפונטים ושל צורות האותיות המיוחדות לפונטבוטיקים בכל מצב שהוא. לרבות, העברה לצד שלישי, הפצה – מכירה- מסירה - השכרה, בתגמול או שלא בתגמול, באופן ישיר או עקיף.

♥ חל איסור מוחלט להעביר קבצי פונט, או למסור קבצי פונט לכל אדם או עסק, מבחינה חוקית, ומבחינה הלכתית. יש להגן על קבצי הפונטים כדי למנוע פגיעה ביוצר- יש לשמור על קבצי הפונטים מפני הפצתו לגורם ללא רישיון הפוגע בפרנסתו של יוצר הפונטים.

♥ הלקוח מצהיר כי ידוע לו שהפונטים מוגנים לפי חוק זכויות היוצרים בארץ ובעולם. הפרת זכויות היוצרים בהם מהווה עילה לתביעה אזרחית ופלילית על פי תיקון 5 לפקודת זכויות היוצרים, (התשמ"ח – 1985)

ציטוט חוקה: לאחר מספר פסקי דין תקדימיים בנושא, הוחלט כי לפי החוק הישראלי פונטים או גופנים נחשבים ליצירות מוגנות לכל דבר ועניין וכל הפרה של זכויות היוצרים וכל שימוש בגופנים ללא קבלת אישור מפורש בכתב מבעל הזכויות יכול לזכות את היוצר בסעדים עד לגובה של מאה אלף שקלים.

♥ פונטבוטיק מסירה את אחריותה לאובדן הכנסה ו/או זמן ו/או הפסד רווח עקב השימוש בפונטים לרבות בעיה או פגם מכל סוג שהוא בפונטים. בנוסף - אינו אחראי לכל נזק שהוא הנגרם משימוש נכון או מוטעה בפונטים, בין אם בהתאם להוראות ו/או הדרכות של פונטבוטיק או שלא בהתאם להן.

♥ בעל הרישיון/ הקונה מאשר כי קרא והבין את כל המונחים, הזכויות והתנאים וההגבלות של הרישיונות שבבעלותו, מקבל את מלוא האחריות לבחירת הפונטים, להתקנתם ולהשגת התוצאות שהתכוון להשיג תוך שימוש בהם. ומסכים שלא תהיה לו תביעה או טענה כלשהי נגד “פונטבוטיק” בהסתמך על זכויות היוצרים ורישיון השימוש המפורטים בהסכם זה.

עיצוב כפיי ומהנה לכולם ♥ בהצלחה!

איזה רישיון שימוש אני מקבל עם קניית הפונט?

רישיון שימוש רגיל - רישיון דסקטופ עד שלוש מחשבים השייכים לקונה אחד במשרד אחד. (אלה אם כן נכתב במפורש אחרת.)
רישיון שימוש מיוחד - במקרה הצורך, ניתן לקנות רישיון שימוש מיוחד. צרו קשר, ספרו לנו על הצורך המיוחד שלכם, וניצור לכם רישיון שימוש המתאים לצרכיכם.